Plugins - Contact Form 7 - Stable (latest release) - en to ku_IQ translation catalogue (390 entries)

en: %1$s %2$s keys switch panels
ku_IQ: %1$s %2$s کلیلەکانی گۆڕانی پەنێلەکان

en: %1$s and %2$s
ku_IQ: %1$s و %2$s

en: %1$s at %2$s
ku_IQ: %1$s لە %2$s

en: %d configuration errors detected
ku_IQ: %d هه‌ڵه‌ دۆزرانه‌وه‌ له‌ شێوەپێدان.

en: %d configuration errors detected in this tab panel
ku_IQ: %d هه‌ڵه‌ دۆزرانه‌وه‌ له‌ شێوەپێدانی ئه‌م پانێله‌.

en: %s configuration error detected | %s configuration errors detected
ku_IQ[0]: %s هه‌ڵه‌ دۆزرایه‌وه‌ له‌ شێوەپێدان.
ku_IQ[1]: %s هه‌ڵه‌ دۆزرانه‌وه‌ له‌ شێوەپێدان.

en: &#8212;Please choose an option&#8212;
ku_IQ: &#8212;تکایە بژاردەیەک هەڵبژێرە &#8212;

en: &mdash; Select &mdash;
ku_IQ: &mdash; دەستنیشانکردن&mdash;

en: (This message was added in Contact Form 7 version %s.)
ku_IQ: (ئەم نامەیە زیادکرا لە فۆرمی پەیوەندی 7 وەشانی %s.)

en: (configuration error)
ku_IQ: (هەڵەی پەیکەرسازی)

en: (left and right arrow)
ku_IQ: (تیری ڕاست و چەپ)

en: (opens in a new tab)
ku_IQ: (لە سەرخشتێکی نوێدا دەکرێتەوە)

en: (optional)
ku_IQ: (ئارەزوومەندانە)

en: 1 configuration error detected
ku_IQ: هەڵەیێک لەداڕشتندا هەیە

en: 1 configuration error detected in this tab panel
ku_IQ: 1 هه‌ڵه‌ دۆزراهیه‌وه‌ له‌م پانێله‌.

en: <code>%1$s</code> property of a <code>WPCF7_ContactForm</code> object is <strong>no longer accessible</strong>. Use <code>%2$s</code> method instead.
ku_IQ: <code>%1$s</code>لە شتێکی دیکە <code>WPCF7_ContactForm</code> <strong>توانایی دەستپێگەیشتنی هەیە</strong> .لە شێوازی<code>%2$s</code>سوود بگرن.

en: <strong>Additional Settings</strong> provides a place where you can customize the behavior of this contact form by adding code snippets.
ku_IQ: <strong>ڕێکخستنی زیادە</strong> لێرە دەتوانن ڕەوشتی فۆرم بە کورتە کۆدەکان بگۆڕن.

en: <strong>Contact Form 7 %1$s requires WordPress %2$s or higher.</strong> Please <a href="%3$s">update WordPress</a> first.
ku_IQ: <strong>فۆڕمی پەیوەندی ٧ %1$s وۆردپرێس %2$s یان بەرزتری دەوێت.</strong> تکایە یەکەمین جار <a href="%3$s">وۆردپرێس نوێ بکەوە</a>.

en: <strong>Duplicate</strong> - Clones that contact form. A cloned contact form inherits all content from the original, but has a different ID.
ku_IQ: <strong>ڕوونووسکردن:</strong>فۆرمی پەیوەندی دەتوانی ڕوونووس بکەی بەڵام ناسنامە(ID) جیاوازی دەبێ.

en: <strong>Edit</strong> - Navigates to the editing screen for that contact form. You can also reach that screen by clicking on the contact form title.
ku_IQ: <strong>دەستکاری:</strong> دەتوانن بڕۆن بۆ پەڕەی فۆرمی پەیوەندی .هەروەها بۆ ئەم مەبەستە دەتوانن کرتە لەسەر سەردێری فۆرم بکەن.

en: <strong>Form</strong> is a content of HTML form. You can use arbitrary HTML, which is allowed inside a form element. You can also use Contact Form 7&#8217;s form-tags here.
ku_IQ: <strong>فۆرم</strong> ناوەڕۆکی فۆرم HTML ـە. ئێوە دەتوانن دەقی دڵخوازتان لە نێو فۆرم بەکاربێنن. هەر ئێوە دەتوانن فۆرمی پەیوەندی لەگەڵ ئێمە بە فۆرمی پەیوەندی ٧ &#8217;s لە تاگەکانی فۆرم دروست  بکەن.

en: <strong>Mail (2)</strong> is an additional mail template that works similar to Mail. Mail (2) is different in that it is sent only when Mail has been sent successfully.
ku_IQ: <strong>ئیمەیلی (٢)</strong>ڕووکاری ئیمەیلی زیادەیە کە هاوشێوەی ئیمەیل ئیشدەکا.. کاتێک ئیمەی بە سەرکەوتوویی ناردرا لەگەڵ ئیمەیل(٢) جیاوازە.

en: <strong>Mail</strong> manages a mail template (headers and message body) that this contact form will send when users submit it. You can use Contact Form 7&#8217;s mail-tags here.
ku_IQ: <strong>ئیمەیل</strong> بەڕێوەبردنی ڕووکارێکی ئیلێکترۆنی (سەردێڕ و دەقی پەیام) کە لەم فۆرمە دەنێردرێت ،کاتێک کە بەکارهێنەران دەینێرن. شما دەتوانن ئیمەیلی  تاکە فۆرمی پەیوەندی لێرە 7&#8217;s بەکاربێنن

en: <strong>Title</strong> is the title of a contact form. This title is only used for labeling a contact form, and can be edited.
ku_IQ: <strong>سەردیر</strong>سەردێری فۆرمی پەیوەندییە. سەردێری فۆرمی پەیوەندی دەتوانرێت دەستکاری بکرێت و بیگۆڕی.

en: A form-tag is a short code enclosed in square brackets used in a form content. A form-tag generally represents an input field, and its components can be separated into four parts: type, name, options, and values. Contact Form 7 supports several types of form-tags including text fields, number fields, date fields, checkboxes, radio buttons, menus, file-uploading fields, CAPTCHAs, and quiz fields.
ku_IQ: فۆرمێکی تاگی کورتە کۆد لە براکێتی چوارگۆشە لە فۆرم کەڵکی لێ وەرگیراوە.فۆرمی تاگ بە  گشتی بە چوار بەش دابین دەکرێ: جۆری ناو بژاردەکان. فۆرمی پەیوەندی ٧ پاڵپشتی لە جۆرە جیاوازەکان لە تاگەکان لە دەق،دوگمە،مینۆکا، خشتی بارکردن کەپچا و ئازموون دەکەن.

en: A mail-tag is also a short code enclosed in square brackets that you can use in every Mail and Mail (2) field. A mail-tag represents a user input value through an input field of a corresponding form-tag.
ku_IQ: تاگی ئیمەیل کورتە کۆدێکە کە لە براکێتی چوارگۆشە سوودی لێدەبینرێت لە هەر ئیمەیل یان یەمەیلی (٢)ـی دیکە.

en: API Key
ku_IQ: کلیلی API

en: API key
ku_IQ: کلیلی API

[ctx: API keys]
en: Remove Keys
ku_IQ: سڕینەوەی کلیلەکان

[ctx: API keys]
en: Remove key
ku_IQ: کلیلەکە دەربهێنە

[ctx: API keys]
en: Reset Keys
ku_IQ: گەڕانەوەی کلیلەکان

en: API keys for reCAPTCHA v3 are different from those for v2; keys for v2 do not work with the v3 API. You need to register your sites again to get new keys for v3. For details, see %s.
ku_IQ: کلیلەکانیAPI بۆ reCAPTCHA وشانی ٣ لەگەڵ کلیلەکانی وشانی ٢ جیاوازە ؛ کلیلەکانی وشانی ٢ لەگەڵ API وشانی ٣ ئیش ناکا. ئێوە دەبێ ماڵپەرەکەتان بۆ وەرگرتنی کلیل لە وشانی ٣ تۆمار بکەن. بۆ دیتنی وردەزانیاری، %s چاو لێبکەن.

en: Acceptable file types
ku_IQ: ئەو جۆرە فایلانەی ڕێ پێدراوە

en: Acceptance checkbox
ku_IQ: قبووڵکردنی چێک بۆکس

en: Add New
ku_IQ: زیادکردن

en: Add New Contact Form
ku_IQ: فۆرمی نوێ زیاد بكه‌.

en: Add form submitters to your contact lists
ku_IQ: پێشکەشکارانی فۆڕم زیاد بکە بۆ لیستە پەیوەندییەکانتان

en: Additional Settings
ku_IQ: ڕێکخستنە زیادەکان

en: Additional Settings (%d)
ku_IQ: ڕێکخستنە زیادەکان (%d)

en: Additional headers
ku_IQ: سه‌ردێره‌ زیاده‌كان

en: Additional settings
ku_IQ: ڕێکخستنە زیادەکان

en: Akismet
ku_IQ: ئەکسیمەت

en: Akismet is active on this site.
ku_IQ: ئاکیسمێت لەم سایتە چالاکە.

en: Akismet returns a spam response.
ku_IQ: ئەکسیمت وڵامی هەرزەنامە دەگەڕێنێتەوە.

en: Allow multiple selections
ku_IQ: ڕێگەدان بە هەڵبژاردنی چەند بژاردەیی

en: Any information you provide will not be shared with service providers without your authorization.
ku_IQ: هیچ زانیاریێک لە لایەن خاوەن خزمەتگوزاری بە ئێوە بۆتان نایێ.

en: App Secret
ku_IQ: Appی نهێنی

en: Attachment file does not exist at %path%.
ku_IQ: پاشكۆی فایل نیه‌ له‌ %path%.

en: Author
ku_IQ: دانەر

en: Available Actions
ku_IQ: كرداره‌كانی هه‌ن

en: Before you cry over spilt mail&#8230;
ku_IQ: پێش ئەوە بۆ ئیمەیلە لە دەست چووەکانتان  خەمگین بن&#8230;

en: Brevo (formerly Sendinblue)
ku_IQ: برێڤۆ (پێشتر سێندینبلو)

en: Brevo (formerly Sendinblue) integration
ku_IQ: یەکخستنی برێڤۆ (پێشتر سێندینبلو).

en: Brevo is active on this site.
ku_IQ: Brevo لەم ماڵپەڕەدا چالاکە.

en: CAPTCHA
ku_IQ: کاپچا

en: CAPTCHA (Really Simple CAPTCHA)
ku_IQ: CAPTCHA( کەپچەیێکی زۆر سادە)

en: CAPTCHAs are designed to distinguish spambots from humans, and are therefore helpless against human spammers. In contrast to CAPTCHAs, Akismet checks form submissions against the global database of spam; this means Akismet is a comprehensive solution against spam. This is why we consider Akismet to be the centerpiece of the spam prevention strategy.
ku_IQ: کاپچاکان بۆ جیاکردنەوەی سپام بۆتەکان لە مرۆڤەکان دروستکراون، هەربۆیە بێدەسەڵاتن لە بەرامبەر سپامەرەکانی مرۆڤ. بە پێچەوانەی CAPTCHAs، Akismet پێشکەشکردنی فۆڕمەکان لە بەرامبەر بنکەدراوەی جیهانی سپامدا دەپشکنێت؛ ئەمەش واتە Akismet چارەسەرێکی گشتگیرە دژی سپام. هەر لەبەر ئەمەشە ئێمە ئاکیسمێت بە ناوەندی ستراتیژی خۆپاراستن لە سپام دەزانین.

en: Cannot create existing contact form.
ku_IQ: ناتوانی فورمی به‌رده‌ست دروست بكه‌یت.

en: Checkboxes, radio buttons and menus
ku_IQ: چێک بۆکس،دوگمەی ڕادیۆیی و مێنیۆکان

en: Class attribute
ku_IQ: تایبەتمەندی کڵاس

en: Colons are used in form-tag names.
ku_IQ: کۆلۆنەکان لە ناوی فۆرم-تاگەکاندا بەکاردەهێنرێن.

en: Complete payment
ku_IQ: پارەدانی تەواو

en: Condition
ku_IQ: مەرج

en: Configuration updated.
ku_IQ: پەیکەرسازی بەڕۆژ بوو.

en: Configuration validation completed. %s invalid contact form was found. | Configuration validation completed. %s invalid contact forms were found.
ku_IQ[0]: پیرۆز بێ!پەیکەرسازی تەواو کرا. %s هیچ فۆرمێکی نادروست پەیدا نەبوو.
ku_IQ[1]: پیرۆز بێ!پەیکەرسازی تەواو کرا. %s هیچ فۆرمێکی نادروست پەیدا نەبوو.

en: Configuration validation completed. No invalid contact form was found.
ku_IQ: پیرۆز بێ!پەیکەرسازی تەواو کرا. هیچ فۆرمێکی نادروست پەیدا نەبوو.

en: Connect to the Constant Contact API
ku_IQ: پەیوەندی بە Constant Contact API

en: Connection established.
ku_IQ: پەیوەندی دامەزرا

en: Consented
ku_IQ: ڕازیم

en: Constant Contact
ku_IQ: پێرستی پەیوەندی نەگۆڕ

en: Constant Contact integration
ku_IQ: هاوئاهەنگ کردنی پەیوەندی تەواو

en: Contact
ku_IQ: پەیوەندی

en: Contact Form
ku_IQ: فۆڕمی پەیوەندی

en: Contact Form 7
ku_IQ: فۆڕمی پەیوەندی ٧

en: Contact Form 7 does not store submitted messages anywhere. Therefore, you may lose important messages forever if your mail server has issues or you make a mistake in mail configuration.
ku_IQ: فۆرمی پەیوەندی ٧ پەیامی ناردراوە لە شوێنێک پاشکەوت ناکا.گەر ڕاژەی ئیمەیلی ئێوە کێشەی بێ یان لە پەیکەرسازی ئیمەیل هەڵەتان کردبێ،هۆکارە بۆ لەدەست دانی زانیاری گرینگ..

en: Contact Form 7 needs your support.
ku_IQ: گەشەپێدەرانی زیادکراوەی فۆرمی پەیوەندی٧ به  یارمەتی ئێوە نیازیان هەیە.

en: Contact Form 7 supports spam-filtering with %1$s. Intelligent %2$s blocks annoying spambots. Plus, using %3$s, you can block messages containing specified keywords or those sent from specified IP addresses.
ku_IQ: فۆرمی پەیوەندی ٧ لە لایەن  %1$s لە پالێوەری هەرزەنامە پشتیوانی دەکا.%2$s هۆشمەن، رۆبۆتەکانی هەرزەنامەی زیزکەر قەپات دەکا.بەروا بە سوود وەرگرتن لە  %3$s، دەتوانن پەیامەکان کە بریتین لە پەیام بە وشەی بێ ئەدەبی و ناجۆر بەتایبەت بە ئای-پی تایبەت قەپات بکەن.

en: Contact Forms
ku_IQ: فۆڕمەکانی پەیوەندی

en: Contact form
ku_IQ: فۆرمی پەیوەندی

en: Contact form %d
ku_IQ: فۆڕمی پەیوەندیی %d

en: Contact form created.
ku_IQ: فۆڕمی پەیوەندی دروستکرا.

en: Contact form deleted.
ku_IQ: فۆڕمی پەیوەندی ڕەشکرایەوە.

en: Contact form not found.
ku_IQ: فۆڕمی پەیوەندیکردن نەدۆزراوەتەوە.

en: Contact form saved.
ku_IQ: فۆڕمی پەیوەندی پاشەکەوتکرا.

en: Contact lists
ku_IQ: لیستەکانی پەیوەندییەکان

en: Copy this shortcode and paste it into your post, page, or text widget content:
ku_IQ: ئەم کورتە کلیلە ڕوونووس بکەن ئینجا بیخەنە نێو ناوەڕۆکی ویجێتەکانی بابەت،پەڕە یان دەق:

en: Date
ku_IQ: ڕێکەوت

en: Date field
ku_IQ: خانەی ڕێکەوت

en: Date format that the sender entered is invalid
ku_IQ: کاتێ شێوازی ئەو ڕێکەوتەی نێرەرەکە داویەتی ناڕاستە:

en: Date is earlier than minimum limit
ku_IQ: کاتێ ڕێکەوتەکە زووترە لە زووترین کاتی ڕێ پێدراو:

en: Date is later than maximum limit
ku_IQ: کاتێ ڕێکەوتەکە درەنگترە لە درەنگترین کاتی ڕێ پێدراو:

en: Default value
ku_IQ: گۆڕاوی بنەڕەتی

en: Delete
ku_IQ: ڕەشکردنەوە

en: Deprecated settings are used.
ku_IQ: ڕیکخستنەکانی نادروست بەکاربردراوە.

en: Disallowed words (%s) are used.
ku_IQ: وشەی ڕێگەپێنەدراوەکان (%s) بەکاردەهێنرێ.

en: Disallowed words are used.
ku_IQ: وشەی ڕێگەپێنەدراوە کان بەکار دەهێنرێ.

en: Dismiss
ku_IQ: پاشگه‌زبونه‌وه‌

en: Do you need help?
ku_IQ: پێویستت بە یارمەتییە ؟

en: Docs
ku_IQ: یارمەتی

en: Dots are used in form-tag names.
ku_IQ: خاڵەکان لە ناوی فۆرم-تاگەکاندا بەکاردەهێنرێن.

en: Duplicate
ku_IQ: له‌به‌رگرتنه‌وه‌

en: Edit
ku_IQ: دەستکاری

en: Edit &#8220;%s&#8221;
ku_IQ: دەستکاری &#8220;%s&#8221;

en: Edit Contact Form
ku_IQ: ده‌ستكاری كردنی فۆرمی په‌یوه‌ندی

en: Editing form template
ku_IQ: دەستکاری ڕووکاری فۆرم

en: Editing messages
ku_IQ: دەستکاری پەیامەکان

en: Email address that the sender entered is invalid
ku_IQ: کاتێ ناونیشانی ئەو پۆستە ئەلیکتڕۆنییەی نێرەرەکە دەی نووسێت؛ ناڕاستە:

en: Email marketing
ku_IQ: بازارکردنی ئیمەیل

en: Enter title here
ku_IQ: ناونیشان لێرە بنوسە

en: Error
ku_IQ: هەڵە

en: Error in deleting.
ku_IQ: هەڵەیەک ڕووی دا لە کاتی ڕەشکردنەوە.

en: Error:
ku_IQ: هەڵە:

en: Exclude lines with blank mail-tags from output
ku_IQ: سڕینەوەی هێڵ لە تاگەکان

en: FAQ
ku_IQ: پرسیارە دووبارەبووەکان

en: FAQ about Configuration Validator
ku_IQ: پرسیار و وەڵام دەربارەی پەیکەرسازی باوڕپێکراو

en: Failed to attach a file. %s is not a readable file.
ku_IQ: شکستی هێنا لە هاوپێچکردنی فایلێک. %s پەڕگەیەکی خوێنەرەوە نییە.

en: Failed to attach a file. %s is not in the allowed directory.
ku_IQ: شکستی هێنا لە هاوپێچکردنی فایلێک. %s لە ناوەڕۆکی ڕێگەپێدراودا نییە.

en: Failed to attach a file. The total file size exceeds the limit of 25 megabytes.
ku_IQ: شکستی هێنا لە هاوپێچکردنی فایلێک. کۆی قەبارەی فایلەکە سنووری ٢٥ مێگابایت تێدەپەڕێنێت.

en: Failed to establish connection. Please double-check your configuration.
ku_IQ: پەیوەندی ئەنجام نەدرا،تکایە دووبارە پەیکەرسازی ڕێکبخە.

en: Field type
ku_IQ: جۆری خانە

en: File attachments
ku_IQ: پەڕگەی پاشکۆکان

en: File size limit (bytes)
ku_IQ: سنوردار کردنی قەبارە(بایت)

en: File uploading and attachment
ku_IQ: بارکردن و کلاندنی پەڕگە

en: Flamingo
ku_IQ: فلامینگۆ

en: For more information:
ku_IQ: بۆ زانیاری فرەتر:

en: Form
ku_IQ: فۆڕم

en: Form-tag Generator: %s
ku_IQ: دروستکەری تاگەکانی فۆرم%s

en: Form-tags
ku_IQ: تاگەکانی فۆرم

en: From
ku_IQ: له‌لایه‌ن

en: From: %s
ku_IQ: لە لایەن: %s

en: Function %1$s is <strong>deprecated</strong> since Contact Form 7 version %2$s! Use %3$s instead.
ku_IQ: فەنکشنی %1$s <strong>بەکارنەهاتووە</strong> لەبەر ئەوەی وەشانی فۆڕمی پەیوەندی 7 %2$s! لەبری ئەوە %3$s بەکاربهێنە.

en: Function %1$s was called incorrectly. %2$s %3$s
ku_IQ: فەنکشنی %1$s بە هەڵە بانگ کرا. %2$s %3$s

en: Generate a form-tag for a date input field. For more details, see %s.
ku_IQ: دروەستکردنی فۆرمێکی تاگ بۆ خانەت ڕێکەوت،بۆ زانیاری فرەتر %s.

en: Generate a form-tag for a drop-down menu. For more details, see %s.
ku_IQ: دروستکردنی مێنیۆی فۆرمی تاگ بۆ مێنیۆی پێرستی کێشان.بۆ زانیاری فرەتر سەردانی %s.

en: Generate a form-tag for a field for numeric value input. For more details, see %s.
ku_IQ: دروستکردنی فۆرمێکی تاگی بۆ خانەیێک لە هێنانی ژمارەیی بەها، بۆ زانیاری فرەتر %s.

en: Generate a form-tag for a file uploading field. For more details, see %s.
ku_IQ: دروستکردنی فۆرم تاگێک بۆ بارکردنی خانە،بۆ زانیاری فەرەتر %s.

en: Generate a form-tag for a group of checkboxes. For more details, see %s.
ku_IQ: دروەستکردنی فۆرمێک بۆ تاگ بۆ گرووپێک لە چێک بۆکس،بۆ زانیاری فرەتر %s.

en: Generate a form-tag for a group of radio buttons. For more details, see %s.
ku_IQ: دروەستکردنی فۆرمێک بۆ تاگ بۆ گرووپێک لە  دوگمەی رادیۆیی،بۆ زانیاری فرەتر %s.

en: Generate a form-tag for a multi-line text input field. For more details, see %s.
ku_IQ: لەم بژاردە بۆ دەقی چەند هێڵی نووسراوە لە ناوەڕۆکی دەق سوود وەردەگیرێ، بۆ زانیاری فرەتر سەردانی %s بکەن.

en: Generate a form-tag for a question-answer pair. For more details, see %s.
ku_IQ: دروستکردنی فۆرمێکی تاگی بۆ جووتێ پرسیار-وەڵام، بۆ زانیاری فرەتر %s.

en: Generate a form-tag for a single-line URL input field. For more details, see %s.
ku_IQ: لەم بژاردە بۆ  لکاندنی بەستەر یان لینک سوود دەگیرێ(وەک ناونیشانی ماڵپەڕ...).بۆ زانیاری فرەتر سەردانی %s بکە.

en: Generate a form-tag for a single-line email address input field. For more details, see %s.
ku_IQ: لەم بژاردە بۆ لکاندنی ناونیشانی نامەی ئێلێکترۆنی(ئیمەیل) سوود دەگرن.بۆ زانیاری فرەتر سەردانی %s بکە.

en: Generate a form-tag for a single-line plain text input field. For more details, see %s.
ku_IQ: لەم بژاردە بۆ نووسینی دەق لە زەمینەکانی ناردن سوود دەبینرێت.بۆ زانیاری فرەتر سەردانی %s بکە.

en: Generate a form-tag for a single-line telephone number input field. For more details, see %s.
ku_IQ: لەم بژاردە بۆ دروستکردنی ژمارە تەلەفۆن سوود دەگرین.بۆ زانیاری فرەتر سەردانی %s بکە.

en: Generate a form-tag for a submit button. For more details, see %s.
ku_IQ: دروستکردنی فۆرمێکی تاگی دوگمەی ناردن، بۆ زانایری فرەتر سەردانی %s.

en: Generate a form-tag for an acceptance checkbox. For more details, see %s.
ku_IQ: دروستکردنی فۆرمێکی تاگ بۆ چێک بۆکسی ڕەزامەندی،بۆ زانیاری فرەتر، %s

en: Generate form-tags for a CAPTCHA image and corresponding response input field. For more details, see %s.
ku_IQ: دروستکردنی فۆرمی تاگ بۆ کەپچەی وێنە و خانەی وەڵام، بۆ وردەکاری زۆرتر سەردانی %s بکە.

en: Getting spammed? You have protection.
ku_IQ: هەرزەنامە وەردگرن؟ ئێوە پارێزەرتان هەیە.

en: HTML tags are used in a message.
ku_IQ: تاگه‌كانی HTML به‌كارهێنراون له‌ نامه‌.

en: Hello,
    
    This is a confirmation email sent from %1$s.
    
    We have received your submission to our web form, according to which you have allowed us to add you to our contact list. But, the process has not yet been completed. To complete it, please click the following link.
    
    %2$s
    
    If it was not your intention, or if you have no idea why you received this message, please do not click on the link, and ignore this message. We will never collect or use your personal data without your clear consent.
    
    Sincerely,
    %1$s
ku_IQ: سڵاو,
    
    ئەمە ئیمەیڵێکی پشتڕاستکردنەوەیە کە لە %1$s ەوە نێردراوە.
    
    ئێمە پێشکەشکردنەکەتمان بۆ فۆڕمی وێبەکەمان وەرگرتووە، بەپێی ئەو فۆڕمە ڕێگەت پێداین تۆ زیاد بکەین بۆ لیستی پەیوەندییەکانمان. بەڵام، هێشتا پرۆسەکە تەواو نەبووە. بۆ تەواوکردنی، تکایە کلیک لەم بەستەرەی خوارەوە بکە.
    
    %2$s
    
    ئەگەر مەبەستت نەبوو، یان ئەگەر هیچ بیرۆکەیەکت نییە بۆچی ئەم نامەیەت پێگەیشتووە، تکایە کلیک لەسەر بەستەرەکە مەکە، و ئەم پەیامە پشتگوێ بخە. ئێمە هەرگیز بەبێ ڕەزامەندی ڕوونی تۆ زانیارییە کەسییەکانی تۆ کۆناکەینەوە و بەکاریان ناهێنین.
    
    دڵسۆزت,
    %1$s

en: Here are some available options to help solve your problems.
ku_IQ: لێرە چەند هەڵبژاردە بۆ دەستپێگەیشتن بە چارەسەرکردن کێشەی ئێوە هەیە.

en: Hook %1$s is <strong>deprecated</strong> since Contact Form 7 version %2$s with no alternative available.
ku_IQ: Hook %1$s <strong>بەکارنەهاتووە</strong> لەبەر ئەوەی فۆڕمی پەیوەندی 7 وەشانی %2$s کە هیچ بەدیلێک لەبەردەستدا نییە.

en: Hook %1$s is <strong>deprecated</strong> since Contact Form 7 version %2$s! Use %3$s instead.
ku_IQ: %1$s لە وشانی %2$s فۆرمی پەیوەندی<strong>بەتاڵ</strong> بووە! بەجیاتی ئەو لێرە %3$s سوود بگرن.

en: Hovering over a row in the contact forms list will display action links that allow you to manage your contact form. You can perform the following actions:
ku_IQ: بەسەرداڕۆشتنی لیستی فۆرمی پەیوەندی، بەستەرەکانی دیکەت نیشاندەدا  بۆ ڕێکخستنی فۆرمی پەیوەندی. کەدەتوانی لەخوارەوە کردارەکان ببینی:

en: How to resolve?
ku_IQ: چۆنیەتی چارەسەرکردن ؟

en: Id attribute
ku_IQ: تایبەتمەندی  ID

en: If you enjoy using Contact Form 7 and find it useful, please consider %s.
ku_IQ: گەر ئێوە لە فۆرمی ٧ خۆشتا ن هاتووە تکایە سەرنج بدەنە  %s.

en: Image settings
ku_IQ: ڕێکخستەنەکانی وێنە

en: In <strong>Messages</strong>, you can edit various types of messages used for this contact form. These messages are relatively short messages, like a validation error message you see when you leave a required field blank.
ku_IQ: لە <strong>پیام،</strong> جۆرە جیاوازەکان لە پەیامەکان دەستکاری بکەن.ئەم پەیامانە کۆتا،وەک پەیامی نادروستی،یان کاتێک براکێتێک چۆڵ دادەنن.

en: In the following fields, you can use these mail-tags:
ku_IQ: لە خشتەکانی بەڕەوە دەتوانن لە تاگی ئیمەیل سوود بگرن

en: Input field settings
ku_IQ: ڕێکخستنەکانی خانەی نووسین

en: Insert Tag
ku_IQ: تاگ بنووسە

en: Insert a blank item as the first option
ku_IQ: هەڵبژاردنی هێڵێکی چۆڵ بۆ یەکەمین هەڵبژاردە

en: Install a message storage plugin before this happens to you. %s saves all messages through contact forms into the database. Flamingo is a free WordPress plugin created by the same author as Contact Form 7.
ku_IQ: پێش ئەوە ئەم ڕووداوە  ڕوو بدازیادکراوەی پاسکەوت کردنی پەیامەکان دامەزرێنن.%s دەبێت هۆکاریک بۆ پاسکەوتی تەواو پەیامەکان لە بنکەدراوە دەبێ.فلامینگۆ زیادکراوەیێکی خۆڕاییە کە لە لایەن دروستکەری فۆرمی پەیوەندی خولقێندراوە.

en: Integration
ku_IQ: تەواوکردن

en: Integration with External API
ku_IQ: یەکگرتن لەگەڵ API دەرەکی

en: Integration with external APIs
ku_IQ: یەکگرتن لەگەڵ API دەرەکییەکان

en: Invalid key values.
ku_IQ: ژمارەی کلیل ناردوستە

en: Invalid mailbox syntax is used in the %name% field.
ku_IQ: تێکڵاو کردنی نامەدانی نادروست لە خشتی %name% بەکارگیراوە.

en: Invalid mailbox syntax is used.
ku_IQ: تێکڵاوکردنی  نامەدان بێ باورە.

en: It is hard to continue development and support for this plugin without contributions from users like you.
ku_IQ: دژوارە بۆ گەشەپێدان و پاڵپشتی لە ئەم زیادکراوە بێ یارمەتی بەکارهێنەرانی دیکە وەک ئێوە.

en: It is not allowed to use files outside the wp-content directory.
ku_IQ: ڕێگە بە سوود وەرگرتنی پەڕگەکانی دەرەوەی مەسیری wp-content  نییە.

en: Just another contact form plugin. Simple but flexible.
ku_IQ: تەنها پێوەکراوەیەکی تری فۆڕمی پەیوەندییە، سادەیە بەڵام گونجاوە.

en: Label
ku_IQ: پێناس

en: Learn how your data is processed.
ku_IQ: بزانە چۆن داتاکانتان پرۆسێس دەکرێن.

en: Mail
ku_IQ: پۆستی ئەلیکتڕۆنی

en: Mail (2)
ku_IQ: پۆستی ئەلیکتڕۆنی (٢)

en: Mail (2) is an additional mail template often used as an autoresponder.
ku_IQ: ئیمەیلی(٢) ڕووکارێکی زیادەیئیمەیلە کە زۆرتر بۆ وەڵام دانەوەی خۆکار بەکاردەبردرێ.

en: Mail-tags
ku_IQ: تاگی-ئیمەیل

en: Make checkboxes exclusive
ku_IQ: دروستکردنی چێک بۆکسی تایبەت

en: Make this checkbox optional
ku_IQ: ئەم خانەی پیاچونەوەیە بکە بەئارەزوومەندانە

en: Manage your contact lists
ku_IQ: بەڕێوەبردنی لیستە پەیوەندییەکانتان

en: Manage your email templates
ku_IQ: بەڕێوەبردنی قاڵبەکانی ئیمەیڵەکانت

en: Max
ku_IQ: زۆرتر

en: Message Body:
ku_IQ: دەقی پەیام:

en: Message body
ku_IQ: ناوەڕۆکی نامه‌

en: Messages
ku_IQ: پەیامەکان

en: Min
ku_IQ: کەمتر

en: Misconfiguration leads to mail delivery failure or other troubles. Validate your contact forms now.
ku_IQ: پەیکەرسازی نادروست دەبێت بە هۆکاری ناسەرکەوتوویی ناردنی نامە یان کێشەی دیکە.هەر ئێستا فۆرمی پەیوەندی خۆتان چاودێری بکەن.

en: Multiple form controls are in a single label element.
ku_IQ: چەند کنترۆڵێ فۆرم لە یەک بەش تاک بوونی هەیە.

en: Name
ku_IQ: ناو

en: Not consented
ku_IQ: ڕازی نیم.

en: Number fields
ku_IQ: ژمارەی خانەکان

en: Number format that the sender entered is invalid
ku_IQ: کاتێ شێوازی ئەو ژمارەیەی نێرەرەکە نووسیویەتی؛ ناڕاستە:

en: Number is larger than maximum limit
ku_IQ: کاتێ ئەو ژمارەی نووسراوە؛ گەورەترە لە گەورەترین سنووری ڕێگە پێدراو:

en: Number is smaller than minimum limit
ku_IQ: کاتێ ئەو ژمارەی نووسراوە؛ بچووکترە لە بچووکترین سنووری ڕێگە پێدراو:

en: On this screen, you can edit a contact form. A contact form is comprised of the following components:
ku_IQ: لەم پەڕە دەتوانن فۆرمی پەیوەندی دەستکاری بکەن.فۆرمێکی پەیوەندی دروستکراوە لەم بەشانە :

en: On this screen, you can manage contact forms provided by Contact Form 7. You can manage an unlimited number of contact forms. Each contact form has a unique ID and Contact Form 7 shortcode ([contact-form-7 ...]). To insert a contact form into a post or a text widget, insert the shortcode into the target.
ku_IQ: لەم پەڕە ئێوە دەتوانن فۆرمەکانی پەیوەندی بەڕێوە ببەن،ئێوە دەتوانن بێ سنوور فۆرمی پەیوەندی بەڕێوەببەن.هەر فۆرمی پەیوەندی بە پێناسەیێک(ID) یەکتا بە شێوازی کورتە کۆدە وەک ([contact-form-7 ...]). لەبەردەستە، کەدەتوانن بیخەنە نێو ویجێت،نووسراوەکان،پەڕەکان بۆ مەبەستی تایبەت بە خۆتان.

en: On this screen, you can manage services that are available through Contact Form 7. Using API will allow you to collaborate with any services that are available.
ku_IQ: لێرە تاگەکان هەن کە لە فۆرمی پەیوەندی ٧ سودییان لێ نابینرێت.فۆرمی پەیوەندی ٧ بە یارمەتی  APIڕێگەتان پێدەداتا لە خزمەتگوزاری بەردەست سوود ببینن.

en: One option per line.
ku_IQ: هەر بژاردە لە هێڵێک

en: One or more fields have an error. Please check and try again.
ku_IQ: خانەیەک یان چەند خانەیەک هەڵەی تێدایە. تکایە پێداچوونەوە بکە و دووبارە هەوڵ بدەرەوە.

en: One pipe-separated question-answer pair (e.g. The capital of Brazil?|Rio) per line.
ku_IQ: دانەیێک پایپ( | ) بۆ جوداکردنی جووتێک پرسیار و وەڵام(بۆ وینە پایتەختی برازیل؟ | ڕیۆ ) لە هەر هێلێک.

en: Opt-in confirmation from %s
ku_IQ: پشتڕاستکردنەوەی هەڵبژاردن لە %s

en: Options
ku_IQ: ڕێکخستنەکان

en: Overview
ku_IQ: پێداچوونه‌وه‌

en: Payment is required. Please pay by credit card.
ku_IQ: پارەدان پێویستە. تکایە بە کارتی بانکیی پارە بدەن.

en: Payments
ku_IQ: پارەدان

en: Please enter a URL.
ku_IQ: تکایە ناونیشانی ئینتەرنێتییەک بنووسە.

en: Please enter a date in YYYY-MM-DD format.
ku_IQ: تکایە ڕێکەوتێک بە شێوەی YYYY-MM-DD بنووسە.

en: Please enter a number.
ku_IQ: تکایە ژمارەیەک داخڵ بکە.

en: Please enter a telephone number.
ku_IQ: تکایە ژمارە تەلەفوونێکی دروست بنووسە.

en: Please enter an email address.
ku_IQ: تکایە ناونیشانی پۆستی ئەلیکترۆنییەک بنووسە.

en: Please fill out this field.
ku_IQ: تکایە ئەم خانەیە پڕ بکەرەوە.

en: Proceed to checkout
ku_IQ: بەردەوام بوون بۆ پەڕەی پارەدان

en: Professional services
ku_IQ: خزمەتگوزاری کارامەکان

en: Publishable Key
ku_IQ: کلیلی بڵاوکراوە

en: Put a label first, a checkbox last
ku_IQ: جێگیرکردنی تاگێک بۆ یەکەم جار،چێک بۆکسێک بۆ دوایین بار

en: Questions and answers
ku_IQ: پرسیارەکان و وەڵامەکان

en: Quiz
ku_IQ: تاقیکردنەوە

en: Range
ku_IQ: مەودا

en: Redirect URI
ku_IQ: گۆڕانی شوێنی URL

en: Required field
ku_IQ: خانەکانی پێویست

en: Save
ku_IQ: پاشەکەوتکردن

en: Save Changes
ku_IQ: پاشکەوتکردنی گۆڕانەکان

en: Save changes
ku_IQ: پاشه‌كه‌وتی گۆڕانكاری

en: Search Contact Forms
ku_IQ: گەڕان لە فۆڕمەکانی پەیوەندی

en: Search results for &#8220;%s&#8221;
ku_IQ: ئەنجامەکانی گەڕان بۆ &#8220;%s&#8221;

en: Secret Key
ku_IQ: کلیلی نهێنی

en: Select an email template:
ku_IQ: ڕووکارێکی ئیمەیڵ هەڵبژێرە:

en: Select lists to which contacts are added:
ku_IQ: ئەو لیستانە هەڵبژێرە کە پەیوەندییەکان بۆیان زیاد دەکرێن:

en: Send
ku_IQ: ناردن

en: Send a welcome email to new contacts
ku_IQ: ئیمەیڵێکی بەخێرهاتن بنێرە بۆ پەیوەندییە نوێیەکان

en: Sender does not enter the correct answer to the quiz
ku_IQ: کاتێ نێرەرەکە وەڵامی کورتەتاقیکردنەوەکەی ڕاست نییە:

en: Sender email address does not belong to the site domain.
ku_IQ: ناونیسانی ئیمەیلی نێرەر پەیوەندی بە دۆمەینی ماڵپەڕ نییە.

en: Sender's message failed to send
ku_IQ: نامەی نێردراو شکستی هێنا بۆ ناردن

en: Sender's message was sent successfully
ku_IQ: کاتێ پەیامی نێرەرەکە بەسەرکەوتوویی نێررا:

en: Sending mail has been aborted.
ku_IQ: ناردنی نامە هەڵوەشێندراوە.

en: Set this URL as the redirect URI.
ku_IQ: ئەم ناونیشانە(URL) بە عینوانی (URL) ڕێنما ڕێکبخەن.

en: Setting up mail
ku_IQ: ڕێکخستنەکانی ئیمەیڵ

en: Settings
ku_IQ: ڕێکخستنەکان

en: Settings saved.
ku_IQ: ڕێکخستن پاشکەوتکرا

en: Setup Integration
ku_IQ: دامەزراندنی تەواوکردن

en: Setup integration
ku_IQ: یەکخستنی ڕێکخستن

en: Shortcode
ku_IQ: کورتەکۆد

en: Show welcome panel
ku_IQ: پانێڵی بەخێرهاتن پیشان بدە

en: Site Key
ku_IQ: کلیلی ماڵپەڕ

en: Slider
ku_IQ: سڵایدەر

en: Spam filtering with Akismet
ku_IQ: فلتەرکردنی سپام بە Akismet

en: Spam protection
ku_IQ: پاراستنی سپام

en: Spammers target everything; your contact forms are not an exception. Before you get spammed, protect your contact forms with the powerful anti-spam features Contact Form 7 provides.
ku_IQ: هەرزەنامەکان و سپامەکان هەموو شتێک دەکەن بە ئامانج،تەنانەت فۆرمی پەیوەندی ٧ـی ئێوەش،پێش ئەوە ئامانجی ئەم هێرشانە بیت، فۆرمی پەیوەندیتان بە تایبەتمەندی دژە هەرزەنامە بەهێز بکەنەوە کە لە فۆرمی پەیوەندی ٧ دابین کراوە، تا بی پارێزێت.

en: Spinbox
ku_IQ: بۆکسی سپین

en: Status
ku_IQ: بار

en: Store and organize your contacts while protecting user privacy on Brevo, the leading CRM & email marketing platform in Europe. Brevo offers unlimited contacts and advanced marketing features.
ku_IQ: پەیوەندییەکانتان هەڵبگرن و ڕێکبخەن لە هەمان کاتدا پاراستنی نهێنی بەکارهێنەر لە Brevo، پلاتفۆرمی پێشەنگی CRM و بەبازاڕکردنی ئیمەیڵ لە ئەوروپا. برێڤۆ پەیوەندی بێسنوور و تایبەتمەندی پێشکەوتووی بازرگانی پێشکەش دەکات.

en: Stripe integration
ku_IQ: یەکخستنی ڕیزبەندی

en: Stripe is a simple and powerful way to accept payments online. Stripe has no setup fees, no monthly fees, and no hidden costs. Millions of businesses rely on Stripe’s software tools to accept payments securely and expand globally.
ku_IQ: ستڕایپ ڕێگەیەکی سادە و بەهێزە بۆ وەرگرتنی پارەدان بە شێوەی ئۆنلاین. ستڕایپ هیچ پارەیەکی ڕێکخستنی نییە و هیچ پارەیەکی مانگانەی نییە و هیچ تێچووی شاراوەی نییە. ملیۆنان بزنس پشت بە ئامرازە نەرمەکاڵاکانی Stripe دەبەستن بۆ وەرگرتنی پارەدان بە شێوەیەکی پارێزراو و فراوانبوون لە ئاستی جیهانیدا.

en: Stripe is active on this site.
ku_IQ: ستڕایپ لەم سایتەدا چالاکە.

en: Stripe is not available on this site. It requires an HTTPS-enabled site.
ku_IQ: ستڕایپ لەم سایتەدا بەردەست نییە. پێویستی بە سایتێکی چالاککراوی HTTPS هەیە.

en: Subject
ku_IQ: بابەت

en: Subject: %s
ku_IQ: بابه‌ت: %s

en: Submission was referred to as spam
ku_IQ: کاتێ ملکەچی بە نەخوازراو ئاماژەی پێکرا:

en: Submit
ku_IQ: بینێره‌

en: Submit button
ku_IQ: دوگمەی ناردن

en: Submitted nonce is invalid.
ku_IQ: nonce ناردراوە نادروستە.

en: Support
ku_IQ: پشتگیری

en: Support forums
ku_IQ: سەکۆکانی پشتیوانیی

en: Telephone number that the sender entered is invalid
ku_IQ: کاتێ ئەو ژمارە تەلەفۆنەی نێرەرەکە داویەتی ناڕاستبوو:

en: Text fields
ku_IQ: خانەکانی دەق

en: Thank you for your message. It has been sent.
ku_IQ: سوپاس بۆ ناردنی نامەکەت. بە سەرکەوتوویی نێردرا.

en: The Constant Contact integration module allows you to send contact data collected through your contact forms to the Constant Contact API. You can create reliable email subscription services in a few easy steps.
ku_IQ: مادۆڵی تێکڵآوکردنی Constant Contact ڕێتان پێدەدا تا زانیاری کۆکراوە لە ڕێگای فۆرمی پەیوەندی بە API Constant Contact بنێرن.. ئێوە دەتوانن خزمەتگوزاری هاوبەشی ئیمەیلی بەهێز لە چەند هەنگاو درووست بکەنخ.بۆ وردەزانیاری، %s چاولێبکەن.

en: The answer to the quiz is incorrect.
ku_IQ: وەڵامی تاقیکردنەوەکە نادروستە.

en: The changes you made will be lost if you navigate away from this page.
ku_IQ: له‌ كاتی چوونه‌ ده‌ره‌وه‌ له‌م په‌ڕه‌دا گۆڕانكاریه‌كان پاشه‌كه‌وت ناكرێن .

en: The code that sender entered does not match the CAPTCHA
ku_IQ: کاتێ ئەو کۆدەی نێرەرەکە دەی نووسێ هاوشێوەی کاپچایەکە نییە:

en: The fourth parameter ($mail_tag) must be an instance of the WPCF7_MailTag class.
ku_IQ: پارامیتەری چوارەم ($mail_tag) دەبێت نمونەی WPCF7_MailTag.

en: The next major release of Contact Form 7 will discontinue support for outdated PHP versions. If you don't upgrade PHP, you will not be able to upgrade the plugin.
ku_IQ: بڵاوکردنەوەی گەورەی داهاتووی فۆڕمی پەیوەندی ٧ پشتگیری بۆ وەشانی بەسەرچووی PHP ڕادەگرێت. ئەگەر PHP بەرز نەکەیتەوە، ناتوانیت پێوەکراوەکە بەرز بکەیتەوە.

en: The request payload format is not supported.
ku_IQ: فۆرماتەکەی باری سوودبەخشی داواکاری پشتگیری ناکرێت.

en: The requested contact form was not found.
ku_IQ: فۆرمی داواكراو نه‌دۆزرایه‌وه‌.

en: The total size of attachment files is too large.
ku_IQ: قەبارەی فایلە لکاوەکان زۆر زیادە.

en: The uploaded file is too large.
ku_IQ: پەڕگە بارکراوەکە زۆر گەورەیە.

en: There are also special mail-tags that have specific names, but do not have corresponding form-tags. They are used to represent meta information of form submissions like the submitter&#8217;s IP address or the URL of the page.
ku_IQ: لێرە تاگەکان هەن کە لە فۆرمی پەیوەندی ٧ سودییان لێ نابینرێت.فۆرمی پەیوەندی ٧ بە یارمەتی IPڕێگەتان پێدەداتا لە خزمەتگوزاری بەردەست سوود ببینن.وە لە ئیمەیلی ناردراوە بوونیان هەیە.

en: There are invalid mail header fields.
ku_IQ: خانەکان سەردێر نادروستە.

en: There are terms that the sender must accept
ku_IQ: کاتێ هەندێ مەرج هەن، پێویستە نێرەر پێیان ڕازیبێت:

en: There is a field that the sender must fill in
ku_IQ: کاتێ خانەیەک هەیە کە پێویستە نێرەر پڕی کاتەوە:

en: There is a field with input that is longer than the maximum allowed length
ku_IQ: خانەیێک یان فیدێک زۆرتر لە ڕادەی ڕێپێدراوە

en: There is a field with input that is shorter than the minimum allowed length
ku_IQ: خانەیێک لە هاوردە  بوونی هیە کە کورتر لە زۆرینەی ڕیپێدانە

en: There is a possible empty field.
ku_IQ: له‌وانه‌یه‌ فیڵدێك به‌تال بێت.

en: There was an error deleting the contact form.
ku_IQ: هه‌ڵه‌یه‌ك هه‌بو له‌ پاك كردنه‌وه‌ی فۆرمی په‌یوه‌ندیكردن.

en: There was an error saving the contact form.
ku_IQ: هەڵەیێک لە پاشەکەوتکردنی فۆرمی پەیوەندیەکە هەیە.

en: There was an error trying to send your message. Please try again later.
ku_IQ: هەڵەیەک ڕوویدا لە کاتی ناردنی نامەکەت. تکایە دواتر هەوڵ بدەرەوە.

en: There was an error uploading the file.
ku_IQ: هەڵەیەک ڕوویدا لەکاتی بارکردنی پەڕگەکە.

en: There was an unknown error uploading the file.
ku_IQ: هەڵەیەکی نەزانراو ڕوویدا لەکاتی بارکردنی پەڕگەکە.

en: This contact form contains CAPTCHA fields, but the necessary libraries (GD and FreeType) are not available on your server.
ku_IQ: ئەم فۆڕمی پەیوەندییە خانەی کاپچا لەخۆ دەگرێت، بەڵام ژێدەرگە پێویستەکان (GD و FreeType) لە سێرڤەرەکەتدا نییە.

en: This contact form contains CAPTCHA fields, but the temporary folder for the files (%s) does not exist or is not writable. You can create the folder or change its permission manually.
ku_IQ: ئەم فۆڕمی پەیوەندییە خانەی کاپچا لەخۆ دەگرێت، بەڵام فۆڵدەرە کاتییەکەی فایلەکان (%s) بوونی نییە یان ناتوانرێت دەستکاری بکرێت و شتی بۆ زیاد بکرێت، دەتوانی فۆڵدەرەکە دروست بکەیت یان وای لێبکەیت بتوانرێت دەستکاری بکرێت و شتی بۆ زیاد بکرێت.

en: This contact form has file uploading fields, but the temporary folder for the files (%s) does not exist or is not writable. You can create the folder or change its permission manually.
ku_IQ: ئەم فۆڕمی پەیوەندییە خانەی بارکردنی فایل لەخۆ دەگرێت، بەڵام فۆڵدەرە کاتییەکەی فایلەکان (%s) بوونی نییە یان ناتوانرێت دەستکاری بکرێت و شتی بۆ زیاد بکرێت، دەتوانی فۆڵدەرەکە دروست بکەیت یان وای لێبکەیت بتوانرێت دەستکاری بکرێت و شتی بۆ زیاد بکرێت.

en: This contact form is available only for logged in users.
ku_IQ: ئەم فۆرمی پەیوەندی تەنها بۆ بەکارهێنەرانی ئەندام لە بەردەستە.

en: This e-mail was sent from a contact form on %1$s (%2$s)
ku_IQ: ئەم پۆستە ئەلیکتڕۆنییە نێرراوە لە لایەن فۆڕمێکی پەیوەندییەوە لە %1$s (%2$s)

en: This field has a too early date.
ku_IQ: ڕێکەوتی ئەم خانەیە زۆر زووە.

en: This field has a too large number.
ku_IQ: ژمارەی ئەم خانەیە زۆر گەورەیە.

en: This field has a too late date.
ku_IQ: ڕێکەوتی ئەم خانەیە زۆر درەنگە.

en: This field has a too long input.
ku_IQ: تێخراوی ئەم خانەیە زۆر درێژە.

en: This field has a too short input.
ku_IQ: تێخراوی ئەم خانەیە زۆر کورتە.

en: This field has a too small number.
ku_IQ: ژمارەی ئەم خانەیە زۆر بچووکە.

en: This field requires author's URL
ku_IQ: ئەم خانەیە داوای ناونیشانی ئینتەرنێتیی دانەر دەکات

en: This field requires author's email address
ku_IQ: ئەم خانەیە داوای ناونیشانی پۆستی ئەلیکتڕۆنیی دانەر دەکات

en: This field requires author's name
ku_IQ: ئەم خانەیە داوای ناوی دانەر دەکات

en: This form uses Akismet to reduce spam.
ku_IQ: ئەم فۆڕمە Akismet بەکاردەهێنێت بۆ کەمکردنەوەی سپام.

en: This site is connected to the Constant Contact API.
ku_IQ: ئەم ماڵپەڕە بە Constant Contact API پەیوەندی هەیە.

en: Title
ku_IQ: سەردێر

en: To
ku_IQ: بۆ

en: To attach the file uploaded through this field to mail, you need to insert the corresponding mail-tag (%s) into the File Attachments field on the Mail tab.
ku_IQ: ئەم فۆرمی پەیوەندییە بریتییە لە خشتی بارکردنی پەڕگە.بەڵام بوخچەی کاتی بۆ ئەم پەڕگە( %s ) بوونی نییە.یان توانایی نووسینی تێدانییە.ئێوە دەتوانن بوخچە دروست بکەن یان ئاستی دەسپێگەیشتن دابین بکەن.

en: To use CAPTCHA, you first need to install and activate %s plugin.
ku_IQ: بۆ سوودوەرگرتن لە  CAPTCHA، بۆ یەکەمین بار ئێوە پێویستان بە دامەزراندن و چالاککردنی  %s زیادکراوەیە.

en: To use CAPTCHA, you need %s plugin installed.
ku_IQ: بۆ سوود وەرگرتن لە کەپچا(CAPTCHA) پێویستان بە دامەزراندنی زیادکراوەی  %s

en: To use the value input through this field in a mail field, you need to insert the corresponding mail-tag (%s) into the field on the Mail tab.
ku_IQ: لەم بژاردە بۆ نووسینی ئیمەیلی دڵخواز لە خشتی ئیمەیڵ (  mail-tag (%s)  ) سوود دەبینرێت.

en: URL
ku_IQ: ناونیشانی ئینتەرنێتی

en: URL that the sender entered is invalid
ku_IQ: کاتێ ئەو ناونیشانە ئینتەرنێتییەی نێرەرەکە دەی نووسێت؛ ناڕاست بێت:

en: Unavailable HTML elements are used in the form template.
ku_IQ: بەشەکانی  HTML لە ڕووکار دەستپێگەیشتنی بۆ نییە و لە رووکار سوودی لێ گیراوە.

en: Unavailable names (%names%) are used for form controls.
ku_IQ: نامەکانی نادروست (%names%) بۆ چاودێری فۆرم بەکارگیراوە.

en: Unique identifier for the contact form.
ku_IQ: ناسێنەری تایبەت بۆ فۆڕمی پەیوەندیکردن.

en: Untitled
ku_IQ: بێناونیشان

en: Uploadable file size exceeds PHP’s maximum acceptable size.
ku_IQ: قەبارەی پەڕگەی بارکراو زۆرترین قەبارەی قبوڵکراوی PHP .

en: Uploaded file is not allowed for file type
ku_IQ: پەڕگەی بارکراو ڕێگەپێنەدراوە بۆ جۆری پەڕگە

en: Uploaded file is too large
ku_IQ: پەڕگەی بارکراو زۆر گەورەیە.

en: Uploading a file fails for PHP error
ku_IQ: کاتێ بارکردنی فایلێک شکستی هێنا بە هۆی هەڵەیەکی پیئێچپییەوە:

en: Uploading a file fails for any reason
ku_IQ: کاتێ بە هەرهۆیەک بارکردنی فایلێک شکستی هێنا:

en: Use HTML content type
ku_IQ: بەکارهێنانی ناوەڕۆکی HTML

en: Use Mail (2)
ku_IQ: بەکاربردنی ئیمەیلی(٢)

en: Use this text as the placeholder of the field
ku_IQ: سوودوەرگرتن لەم هەڵگرە لەخانەی placeholder

en: User-Agent string is unnaturally short.
ku_IQ: ڕشتەی بەکارهێنە-بریکارزۆر کورتە.

en: Validate %s contact form now | Validate %s contact forms now
ku_IQ[0]: پشتگیری کردنی %s  فۆرمی پەیوەندی لە ئێستا
ku_IQ[1]: پشتگیری %s فۆرمەکانی پەیوەندی ئێستا

en: Validate Configuration
ku_IQ: سەلماندنی شێوەپێدان(پەیکەرسازی)

en: Validate Contact Form 7 Configuration
ku_IQ: پەسەندکردنی پەیکەرسازی فۆرمی ٧

en: Validation errors occurred
ku_IQ: کاتێ چەند هەڵەیەکی مەرجی ڕووی دا:

en: Welcome email
ku_IQ: ئیمەیڵی بەخێرهاتن

en: Welcome panel
ku_IQ: پانێڵی بەخێرهاتن

en: While form-tags have a comparatively complex syntax, you do not need to know the syntax to add form-tags because you can use the straightforward tag generator (<strong>Generate Tag</strong> button on this screen).
ku_IQ: لە کاتێک دا تاگەکانی فۆرم ئاڵۆزن،پێویست نییە جۆری لکاندن بە فۆرم بزانن ،هەر بۆیە بەسادەیی دەتوانن لە مەکینەی تاگەکانی فۆرمی پەیوەندی سوود بگرن دوگمەی <strong>بەرهەمهێنانی تاگ</strong> لەم پەڕە نیشان دراوە.

en: With help from cloud-based machine learning, anti-spam services will protect your forms (%1$s). Even payment services are natively supported (%2$s).
ku_IQ: بە یارمەتی فێربوونی ئامێر لەسەر بنەمای هەور، خزمەتگوزارییەکانی دژە سپام فۆڕمەکانت دەپارێزن (%1$s). تەنانەت خزمەتگوزارییەکانی پارەدان بە شێوەیەکی سروشتی پشتگیری دەکرێن (%2$s).

en: Wrap each item with label element
ku_IQ: جێکردنەوەی هەر بڕگە لەگەڵ ئەندامی تاگ

en: You are about to delete this contact form.
      'Cancel' to stop, 'OK' to delete.
ku_IQ: تۆ دەتەوێت ئەم فۆڕمی پەیوەندییە ڕەش بکەیتەوە.
    "لابردن" هەڵبژێرە بۆ ڕاوەستاندن و "باشە" بۆ ڕەشکردنەوە.

en: You are not allowed to access contact forms.
ku_IQ: فۆرمه‌كانی په‌یوه‌ندی بۆ تۆ بەردەست نیە.

en: You are not allowed to access the requested contact form.
ku_IQ: رێگه‌ت پێنه‌دراوه‌ بو فۆرمی په‌یوه‌ندی داواكراو .

en: You are not allowed to create a contact form.
ku_IQ: ڕێگه‌ت پێنه‌دراوه‌ فۆرمی په‌یوه‌ندی دروست بكه‌ی.

en: You are not allowed to delete this item.
ku_IQ: ڕێگە پێنەدراوی ئەم بڕگەیە ڕەش بکەیتەوە.

en: You are not allowed to edit this contact form.
ku_IQ: ڕێگە پێنەدراوە دەستکاری ئەم فۆرمە پەیوەندییە بکەن.

en: You are not allowed to edit this item.
ku_IQ: ڕێگە پێنەدراوی دەستکاری ئەم بڕگەیە بکەیت.

en: You are not allowed to upload files of this type.
ku_IQ: ڕێگەپێدراو نییت بۆ بارکردنی ئەم جۆرە پەڕگانە.

en: You are not allowed to validate configuration.
ku_IQ: ئێوە ڕێگەتان پێنەدراوە بۆ تەواوکردنی پەیکەرسازی.

en: You can add customization code snippets here. For details, see %s.
ku_IQ: ئێوە دەتوانن پارچە کۆدی دڵخوازی لێرە زیادبکەن. بۆ وردەکاری فرەتر%s.

en: You can also use this old-style shortcode:
ku_IQ: ئێوە هەروەها دەتوانن لە کۆدی کۆنە سوود بگرن:

en: You can edit messages used in various situations here. For details, see %s.
ku_IQ: ئێوە دەتوانن پەیامەکانتان لە شوێنەکانی جیاواز لێرە دەستکاری بکەن. بۆ وردەزانیاری %s.

en: You can edit the form template here. For details, see %s.
ku_IQ: ئێوە دەتوانن ڕووکاری فۆرم لێرە دەستکاری بکەن %s.

en: You can edit the mail template here. For details, see %s.
ku_IQ: ئێوە دەتوانن ڕووکاری ئیمەیل لێرە دەستکاری بکەن %s.

en: You can expand the possibilities of your contact forms by integrating them with external services. For details, see %s.
ku_IQ: دەتوانیت ئەگەرەکانی فۆڕمی پەیوەندیکردنت فراوانتر بکەیت بە تێکەڵکردنیان لەگەڵ خزمەتگوزارییە دەرەکییەکان. بۆ زانیاری زیاتر سەیری %s بکە.

en: You can set up the Brevo integration here. For details, see %s.
ku_IQ: دەتوانن لێرەدا یەکخستنی برێڤۆ(Brevo) ڕێکبخەن. بۆ زانیاری زیاتر سەیری %s بکە.

en: You can set up the Constant Contact integration here. For details, see %s.
ku_IQ: دەتوانیت لێرەدا یەکخستنی پەیوەندی بەردەوام ڕێکبخەیت. بۆ زانیاری زیاتر سەیری %s بکە.

en: You have no active email template yet.
ku_IQ: هێشتا هیچ ڕووکارێکی ئیمەیڵ چالاکت نییە.

en: You have no contact list yet.
ku_IQ: تا ئێستا هیچ لیستی پەیوەندییەکانتان نییە.

en: You have not been authenticated. Make sure the provided API key is correct.
ku_IQ: تۆ ڕەسەنایەتیت پشتڕاست نەکراوەتەوە. دڵنیابە کە کلیلی API دابینکراو ڕاستە.

en: You have strong allies to back you up.
ku_IQ: هاوپەیمانی بەهێزت هەیە کە پشتگیریت بکەن.

en: You may need to first sign up for an account with the service that you plan to use. When you do so, you would need to authorize Contact Form 7 to access the service with your account.
ku_IQ: گەر ئێوە توانایی سود وەرگرتن لەم خزمەتگوزارییەتان هەیە،ئیمکانی هەیە هەژمارەیێکتان پێویست بێت.بە چوونە ژوورەوە لە هەژمارەی خۆتان توانیی سوود وەرگرتن لە فۆرمی پەیوەندی ٧ــی خۆتان دەبێ.

en: You must accept the terms and conditions before sending your message.
ku_IQ: دەبێت مەرج و یاساکان پەسەند بکەیت پێش ناردنی نامەکەت.

en: Your contact forms will become more powerful and versatile by integrating them with external APIs. With CRM and email marketing services, you can build your own contact lists (%1$s and %2$s).
ku_IQ: فۆڕمەکانی پەیوەندیکردنت بەهێزتر و گشتگیرتر دەبن بە تێکەڵکردنیان لەگەڵ API دەرەکییەکان. بە خزمەتگوزارییەکانی CRM و ئیمەیڵ مارکێتینگ، دەتوانیت لیستی پەیوەندییەکانی خۆت دروست بکەیت (%1$s و %2$s).

en: Your donation will help encourage and support the plugin&#8217;s continued development and better user support.
ku_IQ: یارمەتی مادی ئێوە پشتیوانی گەشەپێدانی بەردەوامی زیادکراوەیە و پاڵپشتیمان باشتر دەبێ لە بەکارهێنەران.

en: Your email
ku_IQ: پۆستی ئەلیکتڕۆنیت

en: Your entered code is incorrect.
ku_IQ: ئەو کۆدەی نووسیوتە ناڕاستە.

en: Your message
ku_IQ: پەیامەکەت

en: Your name
ku_IQ: ناوت

en: acceptance
ku_IQ: ڕەزامەندی

[ctx: block description]
en: Insert a contact form you have created with Contact Form 7.
ku_IQ: فۆڕمی پەیوەندیکردن کە بە فۆڕمی پەیوەندی ٧ دروستت کردووە دابنێ.

[ctx: block keyword]
en: form
ku_IQ: فۆڕم

[ctx: block title]
en: Contact Form 7
ku_IQ: فۆرمی پەیوەندی ٧

en: checkboxes
ku_IQ: چێک بۆکسەکان

en: date
ku_IQ: ڕێکەوت

en: disallowed list
ku_IQ: لیستی ڕێگە پێنەدراوە

en: docs
ku_IQ: بەڵگەنامەکان

en: drop-down menu
ku_IQ: مێنیۆی کێشانی خوارەوە

en: email
ku_IQ: ئیمەیل

en: file
ku_IQ: پەڕگە

en: making a donation
ku_IQ: ناردنی یارمەتی مادی

en: number
ku_IQ: ژمارە

en: quiz
ku_IQ: تاقیکردنەوە

en: radio buttons
ku_IQ: دوگمەی ڕادیۆیی

en: reCAPTCHA
ku_IQ: کۆدی ئاسایش

en: reCAPTCHA (v3)
ku_IQ: کۆدی ئاسایش(وشانی ٣)

en: reCAPTCHA is active on this site.
ku_IQ: reCAPTCHA  لەم مالپەرە چالاک نییە.

en: reCAPTCHA protects you against spam and other types of automated abuse. With Contact Form 7&#8217;s reCAPTCHA integration module, you can block abusive form submissions by spam bots.
ku_IQ: کەپچای ئاسایش ئێوە لە بەرابەر تەواو سپامەکان و هێرشەکانی دیکە دەپارێزێت. بە یارمەتی ماژۆڵی هاوئاهەنگی CF7 لەگەڵ کەپچای ئاسایس، ئێوە دەتوانن هێرشەکانی سپام و ڕۆبۆتەکان بۆ فۆرمەکەتان قەپات بکەن.. وردەزانیاریەکان %s.

en: reCAPTCHA response token is empty.
ku_IQ: توکێنی وڵامی reCAPTCHA  چۆڵە.

en: reCAPTCHA score (%1$.2f) is lower than the threshold (%2$.2f).
ku_IQ: هەڤیازی reCAPTCHA (%1$.2f) کەمتر لە ئاستی (%2$.2f) ـــە.

en: submit
ku_IQ: ناردن

en: tel
ku_IQ: تەلەفۆن

en: text
ku_IQ: دەق

en: text area
ku_IQ: دەقی چەند هێڵی
