Plugins - Loco Translate - Stable (latest release) - en to ku_IQ translation catalogue (24 entries)

en: Merged from %s
ku_IQ: لەگەڵ %s یەکخراون

en: Merged from source code
ku_IQ: لەگەڵ کۆدی سەرچاوە یەکخراون

en: 1 new string added | %s new strings added
ku_IQ[0]: دێرێکی نوێ زیادکرا
ku_IQ[1]: %s دێری نوێ زیادکرا

en: 1 obsolete string removed | %s obsolete strings removed
ku_IQ[0]: دێرێکی بەسەرچوو سڕاوەتەوە
ku_IQ[1]: %s دێری بەسەرچوو سڕاوەتەوە

en: Your changes will be lost if you continue without saving
ku_IQ: گۆڕانکاریەکانت لەدەست دەدەیت؛ ئەگەر بەبێ پاشەکەوتکردن بەردەوام بیت!

en: Back
ku_IQ: گەڕانەوە

[ctx: Modified time]
en: Updated
ku_IQ: نوێکراوەتەوە

en: Compiling MO files
ku_IQ: تێکخستنی دۆسیە (MO)کان

en: Generate hash tables
ku_IQ: دروستکردنی خشتە هاشیەکان

en: Include Fuzzy strings
ku_IQ: لەخۆگرتنی دێرە ناڕوونەکان

en: Number of backups to keep of each file:
ku_IQ: ژمارەی پاراستنەکان بۆ هێشتنەوەی هەر دۆسیەیەک:

en: Save settings
ku_IQ: پاشەکەوتکردنی ڕێکخستنەکان

en: Template file
ku_IQ: دۆسیەی داڕێژە

note: Translators: Placeholder text for text filter above editor
en: Filter translations
ku_IQ: پاڵاوتنی وەرگێڕانەکان

en: Permission denied
ku_IQ: ڕێنەدراو

en: Settings saved
ku_IQ: ڕێکخستنەکان پاشەکەوتکران

en: %s%% translated
ku_IQ: %s%% وەرگێڕدراوە

en: 1 string | %s strings
ku_IQ[0]: زنجیرەدەقێک
ku_IQ[1]: %s زنجیرەدەق

en: %s fuzzy
ku_IQ: %s ناڕوونە

en: %s untranslated
ku_IQ: %s وەرنەگێڕدراوە

note: translators: Page title for plugin home screen
en: Loco, Translation Management
ku_IQ: لۆکۆ، بەڕێوەبەرایەتی وەرگێڕان

note: Plugin Name of the plugin
en: Loco Translate
ku_IQ: لۆکۆ وەرگێڕ

en: Settings
ku_IQ: ڕێکخستنەکان

en: Unknown error
ku_IQ: هەڵەی نەناسراو
